Přehled akcí informačního vzdělávání pořádaných Ústřední knihovnou FF MU


Kurz informačního vzdělávání - Večerní škola

Kurz informačního vzdělávání


Jak na obhajobu diplomové práce
Odkaz: http://knihovna.phil.muni.cz/kurz/obhajobu-diplomove-prace-4/
Jak na obhajobě vystupovat? Co napsat do prezentace? Co v žádném případě nedělat? A co vám zachrání známku, když půjde do tuhého? Částečně workshopový seminář bude povídavý, praktický a interaktivní. Vlastní tipy a zkušenosti vítány!
Termín konání Poznámka Celkem míst Zbývá míst Obsazení v % Náhradníci
25.04.2018 14:10 - 15:45   40 6
85
0


Jak napsat (nad)standardní životopis a motivační dopis
Odkaz: http://knihovna.phil.muni.cz/kurz/napsat-nadstandardni-zivotopis-motivacni-dopis-2
Napsat životopis není těžké. Napsat dobrý životopis, to už je skoro věda. Personalistu musí nadchnout nejen po obsahové, ale i formální stránce. Na kurzu si prozradíme, jaké chyby se v CV většinou vyskytují, čeho byste se měli vyvarovat a čemu naopak věnovat pozornost. Zaměříme se na vytvoření zajímavého, originálního a hlavně relevantního životopisu. A co bude třešničkou na dortu? Motivační dopis! Zjistíte, jak ho správně strukturovat a jak vytvořit silnou punchline.
Termín konání Poznámka Celkem míst Zbývá míst Obsazení v % Náhradníci
02.05.2018 14:10 - 15:45   40 1
98
3


Jak se na pohovoru neprodat pod cenou
Odkaz: http://knihovna.phil.muni.cz/kurz/se-pripravit-pohovor-aneb-tajemstvi-personalisty-odhaleno

Na kolik byste se ohodnotili? Klasická otázka personalistů, která mnoho studentů a čerstvých absolventů lehce rozhodí. Proč? Často neví, na jakou částku své znalosti ocenit a navíc někteří mají pocit, že vlastně nemají moc co nabídnout, protože ještě za sebou nemají „hodnotné" praktické zkušenosti. To však nemusí být vůbec pravda!

Zjistěte, jaká je vaše skutečná cena! Ve výběrovém řízení se dříve či později setkáte s momentem, kdy budete muset vyjednávat o své ceně. Ať už půjde o hledání prvního zaměstnání, placené stáže nebo jakéhokoli jiného úvazku. Nemyslete si, že jako studenti nebo absolventi nemůžete nabídnout zaměstnavatelů dovednosti a znalosti, za které se na trhu práce platí!

Přijďte na kurz Jak se neprodat pod cenou a objevte, které kompetence jsou na pracovním trhu hodnotné, kde a jak je případně získat nebo zdokonalit. Společně s lektorem se zaměříte na nalezení vašich tajných zbraních, které vaši hodnotu v očích zaměstnavatelů zvednou, i na to, jak si svou cenu v očích ostatních obhájit a přesvědčit je, že jste pro ně dostatečně cenní. Navíc se dozvíte, na čem absolventi a studenti na pohovorech nejčastěji pohoří a jak se takovému momentu vyhnout.

Termín konání Poznámka Celkem míst Zbývá míst Obsazení v % Náhradníci
09.05.2018 14:10 - 15:45   40 1
98
1

Večerní škola


Digital student
Odkaz: http://knihovna.phil.muni.cz/kurz/digital-student/
Na workshopu se podíváme na to, jak si pomoci ve studiu či osobním rozvoji technologiemi. Společně začneme řídit osobní vzdělávací prostředí, založíme ePortfolio, zkusíme sestavit vlastní studijní plán. Naťukneme digitální kompetence a ukážeme si také pár triků, jak si třeba s mobilem v kapse pomoci k dobrým návykům, udržování čisté hlavy, nebo rozvoji myšlení.
Termín konání Poznámka Celkem míst Zbývá míst Obsazení v % Náhradníci
24.04.2018 18:30 - 20:00   20 1
95
5

Sledujte novinky z knihovny na Facebook Twitter Slideshare RSS

Zpět nahoru

Superkoderi.cz Otestujweb.cz